Фенотип: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: el:Φαινότυπος
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fa:فنوتیپ)
с (Бот Додава: el:Φαινότυπος)
[[da:Fænotype]]
[[de:Phänotyp]]
[[el:Φαινότυπος]]
[[en:Phenotype]]
[[eo:Fenotipo]]
109.264

уредувања