Разлика помеѓу преработките на „Slipknot“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: tr:Slipknot
с (Бот Менува: sr:Slipknot; cosmetic changes)
с (Бот Менува: tr:Slipknot)
[[sv:Slipknot]]
[[th:สลิปน็อต (วงดนตรี)]]
[[tr:SlipKnoTSlipknot]]
[[uk:Slipknot]]
[[uz:Slipknot]]
18.766

уредувања