Аеродром Љубљана: Разлика помеѓу преработките

Одземени 4 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: de:Flughafen Ljubljana
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Авиокомпании и дестинации)
с (Бот Менува: de:Flughafen Ljubljana)
l
 
[[de:Flughafen Jože PučnikLjubljana]]
[[en:Ljubljana Jože Pučnik Airport]]
[[es:Aeropuerto de Liubliana]]
6.013

уредувања