Предлошка:Естонија-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
Interwiki
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub">30п ''Оваа статија поврзана со Естонија е [[Вики...)
 
с (Interwiki)
[[Категорија:Никулци за Естонија<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
 
[[cs:Šablona:Pahýl - Estonsko]]
[[en:Template:Estonia-stub]]
[[eo:Ŝablono:Ĝermo-Estonio]]
[[ro:Format:Ciot-Estonia]]
[[ru:Шаблон:Estonia-stub]]
[[zh:Template:Estonia-stub]]
</noinclude>
14

уредувања