Предлошка:Хрватска-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
Interwiki
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td >[[Слика:Civil Ensign of Croatia.sv...)
 
с (Interwiki)
<div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td >[[Слика:Civil Ensign of Croatia.svg|30px]]</td ><td >''&nbsp;
''Оваа статија поврзана со [[Хрватска]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td ></tr ></table ></div >[[Категорија:Никулци за Хрватска<noinclude>| </noinclude>]]<noinclude>
[[Категорија:Никулци за Хрватска<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
 
[[bg:Шаблон:ХърватскаХърватия-мъниче]]
[[ca:Plantilla:Esborrany de Croàcia]]
[[cs:Šablona:ChorvatskoPahýl -pahýl Chorvatsko]]
[[en:Template:Croatia-stub]]
[[fr:Modèle:Ébauche Croatie]]
[[ja:Template:Croatia-stub]]
[[ro:Format:Ciot-Croaţia]]
[[ru:Шаблон:Croatia-stub]]
[[zh:Template:Croatia-stub]]
</noinclude>
14

уредувања