Сѐ за мојата мајка: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: id:Todo sobre mi madre
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додава: id:Todo sobre mi madre)
[[gl:Todo sobre mi madre]]
[[he:הכל אודות אמא]]
[[id:Todo sobre mi madre]]
[[it:Tutto su mia madre]]
[[ja:オール・アバウト・マイ・マザー]]
109.264

уредувања