Алтај (град): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 14 години
с
Бот Менува: pt:Altai (cidade)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: war:Altai (syudad))
с (Бот Менува: pt:Altai (cidade))
[[nl:Altaj (Mongolië)]]
[[pl:Altaj]]
[[pt:AltayAltai (cidade)]]
[[war:Altai (syudad)]]
24.401

уредување