Разлика помеѓу преработките на „Стефан Стамболов“

Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: hu:Sztefan Sztambolov
(1 декември 1893 година до 31 мај 1894 година)
с (Бот Додава: hu:Sztefan Sztambolov)
[[et:Stefan Stambolov]]
[[fr:Stefan Stambolov]]
[[hu:Sztefan Sztambolov]]
[[pl:Stefan Stambołow]]
[[ru:Стамболов, Стефан]]
46.384

уредувања