Разлика помеѓу преработките на „Мона Лиза“

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: hi:मॉना लिसा Брише: tr:Mor hayat
с (Бот Додава: az:Mona Liza)
с (Бот Додава: hi:मॉना लिसा Брише: tr:Mor hayat)
[[gl:Mona Lisa]]
[[he:מונה ליזה]]
[[hi:मॉना लिसा]]
[[hr:Mona Lisa]]
[[hu:Mona Lisa]]
[[th:โมนาลิซา]]
[[tl:Mona Lisa (dibuho)]]
[[tr:Mor hayat]]
[[uk:Мона Ліза]]
[[ur:مونا لیزہ]]
24.401

уредување