Герард Меркатор: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Менува: es:Gerardus Mercator
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(с)
с (Бот Менува: es:Gerardus Mercator)
[[en:Gerardus Mercator]]
[[eo:Gerardus Mercator]]
[[es:GerardoGerardus Mercator]]
[[fi:Gerhardus Mercator]]
[[fr:Gerardus Mercator]]
58.155

уредувања