Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Maasje“

с
Anti-Google
с (Бот: Добредојдe)
 
с (Anti-Google)
 
__NOINDEX__
 
{|align=right
|'''[[Википедија:Почетен курс|Почетен курс за Википедија]]'''
8

уредувања