Централна дивизија (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Брише: fr:Division Centrale
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот Менува: es:División Central de la NBA
с Бот Брише: fr:Division Centrale
Ред 29:
[[en:Central Division (NBA)]]
[[es:División Central de la NBA]]
[[fr:Division Centrale]]
[[gl:División Central]]
[[hu:Központi csoport (NBA)]]
24.401

уредување