Увс (покраина): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|population_census =
|population_census_year =
|population_density_km2 =1.,16
|population_density_sq_mi =
|population_density_rank =
13.850

уредувања