Патмос: Разлика помеѓу преработките

Одземени 38 бајти ,  пред 13 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
{{УНЕСКО-заштитен}}
 
==Надворешни врски==
 
{{Грција-никулец}}
 
13.850

уредувања