12 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: srn:Numro 12
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tl:12 (bilang))
с (Бот Додава: srn:Numro 12)
[[simple:12 (number)]]
[[sl:12 (število)]]
[[srn:Numro 12]]
[[sv:12 (tal)]]
[[sw:Thenashara]]
24.401

уредување