Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Ционизам“

Додадени 67 бајти ,  пред 12 години
с
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Zionism}})
[[nl:Categorie:Zionisme]]
[[no:Kategori:Sionisme]]
[[pl:Kategoria:Syjonizm]]
[[pt:Categoria:Sionismo]]
[[ro:Categorie:Sionism]]
[[tl:Kaurian:Siyonismo]]
[[tr:Kategori:Siyonizm]]
[[uk:Категорія:Сіонізм]]
[[yi:קאַטעגאָריע:ציונות]]
[[zh:Category:錫安主義]]
3.109

уредувања