Разлика помеѓу преработките на „Влада на Македонија од 1998“

нема опис на уредувањето
 
*Труд и социјална политика: [[Абдименаф Незири]] (ПДП, до 1996),)
*Без ресор: [[Ѓунер Исмаил]], [[Сашко Стефков]], [[Љубе Трпески]], [[Мухамет Халили]], [[Јане Миљовски]] (до 1996), [[Џхемаил Хајдари]] (ПДП, до 1996), [[Владо Наумовски]] (до 1996).
 
[[Категорија:Влади на Република Македонија]]
1.717

уредувања