Игор Ѓузелов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ru:Гюзелов, Игор
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (отстранување на слики кои недостасуваат)
с (Бот Додава: ru:Гюзелов, Игор)
[[it:Igor Gjuzelov]]
[[nl:Igor Gjuzelov]]
[[ru:Гюзелов, Игор]]
10.025

уредувања