Разлика помеѓу преработките на „518“

Додадени 27 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: gan:518年, scn:518
с (Бот Додава: tk:518; cosmetic changes)
с (Бот Додава: gan:518年, scn:518)
[[fr:518]]
[[fy:518]]
[[gan:518年]]
[[gd:518]]
[[gl:518]]
[[ru:518 год]]
[[sa:५१८]]
[[scn:518]]
[[sk:518]]
[[sl:518]]
3.781

уредување