550: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: gan:550年
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tk:550)
с (Бот Додава: gan:550年)
[[fr:550]]
[[fy:550]]
[[gan:550年]]
[[gd:550]]
[[gl:550]]
3.781

уредување