1380-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: kv:1380-ӧд вояс
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fa:دهه ۱۳۸۰ (میلادی))
с (Бот Додава: kv:1380-ӧд вояс)
[[ko:1380년대]]
[[ksh:1380-er Joohre]]
[[kv:1380-ӧд вояс]]
[[la:Decennium 139]]
[[lt:XIV amžiaus 9-as dešimtmetis]]
46.384

уредувања