12 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: tl:12 (bilang)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lv:12 (skaitlis))
с (Бот Додава: tl:12 (bilang))
[[sw:Thenashara]]
[[th:12]]
[[tl:12 (bilang)]]
[[tr:12 (sayı)]]
[[uk:12 (число)]]
46.384

уредувања