Разлика помеѓу преработките на „Селим III“

Одземени 432 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: ms:Selim III)
 
 
{{Биог-никулец}}
<div class="boilerplate metadata" id="stub">[[Слика:Flag of Turkey.svg|30п]]&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[Турција]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div>
 
{{Отомански султани}}