Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Физичка географија“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Physical geography}}
с (Бот Додава: eu:Kategoria:Geografia fisikoa)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Physical geography}})
{{Ризница-врска|Physical geography}}
 
[[Категорија:Географија]]
 
58.155

уредувања