Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Софија“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Sofia}}
с (Бот Додава: ja:Category:ソフィア)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Sofia}})
{{Ризница-врска|Sofia}}
[[Category:Главни градови на државите]]
 
[[Category:Градови во Бугарија]]
[[CategoryКатегорија:Главни градови на државите]]
[[CategoryКатегорија:Градови во Бугарија]]
 
[[be:Катэгорыя:Сафія]]
58.155

уредувања