Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1390-тите“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|1390s births}}
с (Бот Додава: lv:Kategorija:1390. gados dzimušie)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|1390s births}})
{{birthdecade|13|9|14}}
{{Ризница-врска|1390s births}}
 
[[ar:تصنيف:مواليد عقد 1390]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในคริสต์ทศวรรษ 1390]]
[[vi:Thể loại:Sinh thập kỷ 1390]]
[[zh:分类Category:1390年代出生]]
58.155

уредувања