Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Римски цареви“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Ancient Roman people}}
с (Бот Додава: he:קטגוריה:קיסרי רומא)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Ancient Roman people}})
{{Ризница-врска|Ancient Roman people}}
 
[[Категорија:Римска империја]]
 
58.155

уредувања