Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Реки во Англија“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Rivers of England}}
с (Бот Додава: af:Kategorie:Riviere in Engeland)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Rivers of England}})
{{Катпов|Листа на реки во Англија}}
{{Ризница-врска|Rivers of England}}
 
[[Категорија:Географија на Англија|Реки]]
58.155

уредувања