Разлика помеѓу преработките на „Еврејска автономна област“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: tr:Yahudi Özerk Oblastı
({{commons|Category:Jewish Autonomous Oblast}})
с (Бот Менува: tr:Yahudi Özerk Oblastı)
[[sv:Judiska autonoma länet]]
[[ta:யூதர்களின் தன்னாட்சி மாகாணம்]]
[[tr:Yahudi Özerk BölgesiOblastı]]
[[uk:Єврейська автономна область]]
[[war:Jewish Autonomous Oblast]]
5.215

уредувања