Категорија:Претседатели: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Presidents}}
с (Бот Додава: fa:رده:رئیس‌جمهورها)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Presidents}})
{{Ризница-врска|Presidents}}
 
[[Категорија:Владеачи]]
[[Категорија:Шефови на држави]]
[[uk:Категорія:Президенти]]
[[yi:קאַטעגאָריע:פרעזידענטן]]
[[zh:分类Category:总统]]
58.155

уредувања