Отвори го главното мени

Промени

Додадени 98 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
| style="background-color:#87ceeb;" | TBA
|}
 
==Референци==
{{reflist}}
 
[[Категорија:Оперативни системи]]