Категорија:Починати во 1300-тите: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|1300s deaths}}
с (Бот Додава: gan:Category:1300年代過世)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|1300s deaths}})
{{deathdecade|13|0|14}}
{{Ризница-врска|1300s deaths}}
 
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1300-я гады]]
58.155

уредувања