Категорија:Пелопонез (област): Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Peloponnese periphery}}
с (Бот Додава: cs:Kategorie:Peloponés)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Peloponnese periphery}})
{{catmore1|[[Пелопонез]]}}
{{Ризница-врска|Peloponnese periphery}}
[[Category:Периферии на Грција|Пелопонез]]
 
[[CategoryКатегорија:Периферии на Грција|Пелопонез]]
[[Категорија:Пелопонез]]
 
58.155

уредувања