Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Организации по земја“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Organizations by country}}
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Organizations by country}})
{{Ризница-врска|Organizations by country}}
 
[[Категорија:Категории по земја]]
[[Категорија:Организации| Земја]]
[[pt:Categoria:Organizações por país]]
[[ru:Категория:Организации по странам]]
[[sw:CategoryJamii:Mashirika nchi kwa nchi]]
[[tr:Kategori:Ülkelerine göre kuruluşlar]]
[[vi:Thể loại:Tổ chức theo quốc gia]]
58.155

уредувања