Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Монархија“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Monarchy}}
с (Бот Додава: da:Kategori:Monarki)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Monarchy}})
{{Катпов}}
{{Ризница-врска|Monarchy}}
 
[[Категорија:Општествени уредувања]]
58.155

уредувања