Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник mk-2“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|User mk-2}}
(Interwiki)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|User mk-2}})
{{Ризница-врска|User mk-2}}
 
[[Категорија:Корисник mk-2]]
 
[[ru:Категория:User mk-2]]
[[sk:Kategória:User mk-2]]
[[sq:CategoryKategoria:User mk-2]]
[[sr:Категорија:Корисник mk-2]]
[[tr:Kategori:User mk-2]]
58.155

уредувања