Категорија:Категории по жанр: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Categories by type}}
(интервики, кат, шаблон)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Categories by type}})
{{Родителска категорија}}
{{Ризница-врска|Categories by type}}
 
[[Категорија:Категории по тема| Жанр]]
58.155

уредувања