Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Истанбул“

Додадени 40 бајти ,  пред 12 години
с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Istanbul}}
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Istanbul}})
{{Ризница-врска|Istanbul}}
 
[[Категорија:Турција|Истанбул]]
[[Категорија:Градови во Турција]]
58.155

уредувања