Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Геоморфологија“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Geomorphology}}
с (Бот Додава: ja:Category:地形学)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Geomorphology}})
{{Ризница-врска|Geomorphology}}
 
[[Категорија:Геологија]]
[[Категорија:Физичка географија]]
58.155

уредувања