Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Вулкани“

Додадени 43 бајти ,  пред 11 година
с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Volcanology}}
с (Бот Додава: af, ar, az, be-x-old, bg, bs, ca, cs, cy, da, de, el, en, eo, es, et, eu, fa, fi, fr, gl, he, hi, hr, id, is, it, ja, ka, ko, ksh, la, lb, lt, lv, ms, mt, nds, nl, nn, no, os, pl, pms, pt, ro, ru, sh, simple, sk, sl, sr, sv, sw,)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Volcanology}})
{{Ризница-врска|Volcanology}}
 
[[Категорија:Земја]]
 
58.155

уредувања