Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1910-ти“

Додадени 37 бајти ,  пред 11 година
с
Bot: Adding {{Ризница-врска|1910s}}
с (Бот Додава: pt:Categoria:Década de 1910)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|1910s}})
{{Ризница-врска|1910s}}
 
[[Категорија:20 век]]
[[Категорија:Декади]]
58.155

уредувања