Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1140-ти“

Додадени 37 бајти ,  пред 12 години
с
Bot: Adding {{Ризница-врска|1140s}}
с (Бот Додава: pt:Categoria:Década de 1140)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|1140s}})
{{Ризница-врска|1140s}}
 
[[Категорија:12 век]]
[[Категорија:Декади]]
58.155

уредувања