Разлика помеѓу преработките на „Казабланка (филм)“

Додадени 7 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: bs:Casablanca (film)
с (Бот менува: cite web -> цитирана веб страница)
с (Бот Менува: bs:Casablanca (film))
[[ar:كازبلانكا (فيلم)]]
[[bn:কাসাব্লাঙ্কা (চলচ্চিত্র)]]
[[bs:Casablanca (film)]]
[[ca:Casablanca (pel·lícula)]]
[[cs:Casablanca (film)]]
24.401

уредување