Отвори го главното мени

Промени

Додаден 31 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Додава: bg:Пощенски код
[[be:Паштовы індэкс]]
[[be-x-old:Паштовы індэкс]]
[[bg:Пощенски код]]
[[bn:পোস্ট কোড]]
[[br:Kod-post]]
6.013

уредувања