1860-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 13 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tk:1860ýý)
с (Бот Додава: fa:دهه ۱۸۶۰ (میلادی))
[[et:1860. aastad]]
[[eu:1860ko hamarkada]]
[[fa:دهه ۱۸۶۰ (میلادی)]]
[[fi:1860-luku]]
[[fr:Années 1860]]
18.766

уредувања