240-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 36 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: fa:دهه ۲۴۰ (میلادی)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tk:240ýý)
с (Бот Додава: fa:دهه ۲۴۰ (میلادی))
[[et:240. aastad]]
[[eu:240ko hamarkada]]
[[fa:دهه ۲۴۰ (میلادی)]]
[[fi:240-luku]]
[[fr:Années 240]]
18.766

уредувања