230-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 36 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: fa:دهه ۲۳۰ (میلادی)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tk:230ýý)
с (Бот Додава: fa:دهه ۲۳۰ (میلادی))
[[et:230. aastad]]
[[eu:230eko hamarkada]]
[[fa:دهه ۲۳۰ (میلادی)]]
[[fi:230-luku]]
[[fr:Années 230]]
18.766

уредувања