Разлика помеѓу преработките на „Данска на Евровизија“

нема опис на уредувањето
(Креирана страница со: {{Инфокутија Земја на Евровизија |Име = Данска |Знаме = Flag of Denmark.svg |Медиумски организат…)
 
| Niels Brinck
| Believe Again
| 13
| 74
| 8
| 69
|-
|}
Анонимен корисник