3 април (починале): Разлика помеѓу преработките

Додадени 6 бајти ,  пред 13 години
с
Бот: background-color: white --> transparent
сНема опис на уредувањето
с (Бот: background-color: white --> transparent)
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:whitetransparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1882]] 
|[[Џеси Џејмс]], американски разбојник (р. 1847).
941.847

уредувања