Отвори го главното мени

Промени

Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: os:1772-æм аз
[[nrm:1772]]
[[oc:1772]]
[[os:1772-æм аз]]
[[pi:१७७२]]
[[pl:1772]]
2.498

уредувања